WELGER (Nemecko)

Lisovacie zariadenia Welger

zariadenia WELGER

Nemecká spoločnosť Welger je popredným výrobcom zariadení pre lisovanie poľnohospodárskych plodín a priemyselných materiálov. Ich stroje vynikajú vysokým výkonom, jednoduchým použitím a taktiež aj množstvom automatických funkcií. To všetko je dobrý predpoklad k tomu, aby ste zachovali svoje priestory v čistote a tiež bez dopravných, či priestorových obmedzení.

Lisovanie fólií a iných obalových materiálov

Rolovacie lisy Welger sú ideálne pre spracovanie materiálov ako bigbagy, baliace fólie, kartóny, plastové či penové obaly, zvyšky papiera, flísové materiály a iné.

Výhody lisov Welger

Veľkou výhodou lisov Welger je ich mobilita – môžete ich použiť priamo v mieste vzniku odpadu. Ďalšou nespornou výhodou je veľmi tichý chod, veľmi jednoduché ovládanie a vysoká bezpečnosť. Lisy Welger sú alternatívou k nemotorným komorovým vertikálnym lisom, ale ponúkajú oveľa viac.

Lisy RC 650/655

Modely triedy RC sú podobné existujúcej rade RV, široké uplatnenie nájdu pri lisovaní fólií, ale aj menších kusov kartónov, viazacích pások a bigbagov. Pridanou hodnotou je zvyčajne úspora pracovnej sily pretože lis môže obslúžiť priamo pracovník vybaľujúci výrobky.

prierez lisu WELGER
Príklad

Príklad bežného nakladania s odpadom:
Vznik odpadu pri vybaľovaní – uloženie do prepravného obalu (klietka) – dovoz k lisu – lisovanie (počet operácií: 4–5, počet pracovníkov: 2)


Riešenie so zariadením Welger RV 641/642
Vznik odpadu pri vybaľovaní – lis Welger (počet operácií: 1 max. 2, počet pracovníkov: 1)

Oblasti využitia

Lisovacie zariadenia Welger sú určené priamo do prevádzok priemyselnej výroby, do logistických centier a obchodných reťazcov, výrobcom a spracovateľom rôznych druhov fólií a ďalších obalových materiálov.

Galéria

img1

lisy Welger sú ideálne na lisovanie fólií, kartónov, plastových či textilných materiálov

img1

Lisovanie fólií na lise Welger RC 650

img1

Práca s lisom Welger RC 650/655

img1

lis Welger RC 660

img1

Welger SB 2500

img1

Prierez lisu Welger počas lisovania odpadového materiálu

Máte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám!

Formulár na vyžiadanie informácií
Copyright 2009–2015 | INECS®
Created by SUEWEB based on Element theme