WEIMA (Nemecko)

Drviče a granulátory Weima

zariadenia WEIMA

Spoločnosť Weima sa viac než 25 rokov špecializuje na výrobu drviacich a briketovacích zariadení. Weima ponúka širokú škálu svojich strojov, ktoré je možné modifikovať tak, aby zodpovedali vašim požiadavkám a potrebám. Jednorotorové, alebo viacrotorové zariadenia, samostatne riešené, alebo ako súčasť technologickej linky, môžu byť pre vás možnosťou, ako premeniť váš odpad na hodnotný materiál.

Drvenie odpadových materiálov

Drvenie odpadov je súčasťou mnohých recyklačných aktivít, počínajúc segmentom spracovania plastov v plastárskej výrobe, alebo pri ich recyklácii pred regranuláciou či praním a podobne. Pre tieto aplikácie Vám predkladáme produkty stabilného a dlhoročného producenta jednorotorových drvičov – nemeckú firmu Weima s jej portfóliom produktov.

Odpady ako alternatívne palivo

Prípadne ďalšie spracovanie odpadov na alternatívne palivo napr. pre cementárenský priemysel zabezpečí triedenie a finálne drvenie na požadovanú frakciu na drvičoch – granulátoroch – Weima. Komplexnú dodávku drviacej a separačnej linky Vám zabezpečíme na kľúč vrátane predprojektovej prípravy, projektov, štúdie uskutočniteľnosti, EIA – hodnotenie vplyvov na životné prostredie atď.

Oblasti využitia

Drviče Weima sú vhodné na využitie v recyklačných spoločnostiach, zberných dvoroch na odpady, v drevospracujúcom či v potravinárskom priemysle.

Galéria

img1

drvič Weima

img1

drvič Weima

img1

drvič Weima

img1

drvič Weima

img1

popis častí drviča weima

Máte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám!

Formulár na vyžiadanie informácií
Copyright 2009–2015 | INECS®
Created by SUEWEB based on Element theme