Novinky

Výstava - Aqua 2018

Výstava Aqua 2018 v Trenčíne 

Naša spoločnosť INECS sa predstaví na 22. ročníku špecializovanej vodohospodárskej výstavy AQUA, ktorá sa koná od 12.-14.6.2018 na výstavisku Expo Center v Trenčíne. Budeme tu prezentovať spoločnosti Landia a RUNI. Tešíme sa na vašu návštevu.

viac info
Výstava - Biomasa 2018

Nájdete nás na výstave Biomasa 2018 v Brne 

V rámci výstavy Biomasa 2018, ktorá sa koná od 8.-12.4.2018 v Brne budeme prezentovať okrem iných aj spoločnosti Landia, Wackerbauer, RUNI. Tešíme sa na vašu návštevu.

viac info
Náš nový partner - Rewave

Výhradné zastúpenie spoločnosti Redwave na Slovensku 

Naše aktivity rozrástli o výhradné obchodné a technické zastúpenie spoločnosti Redwave, zaoberajúcej sa výrobou optických triedičov odpadu tak v recyklačnom, ako aj ťažobnom priemysle. Naša spolupráca sa zameriava prevažne na zariadenia pre triedenie odpadov z plastu, skla, prípadne kovov.

viac info
Náš nový partner - rakúsky Feistmantl

Predstavujeme nášho nového partnera, spoločnosť Feistmantl 

Radi by sme vám oznámili, že sme sa ako INECS stali výhradným partnerom rakúskej rodinnej firmy Feistmantl pre Slovenskú republiku. Feistmantl je výrobca mnohých čistiacich systémov na nádoby pre vývoz a manipuláciu s odpadom, hlavne bio. Verím, že ak budete mať potrebu takýchto zariadení, aj v tých jednoduchších verziách, tak sa na nás môžete obrátiť.

viac info
Landia na Slovensku

Čerpadlá Landia aj na Slovensku 

Nová inštalácia rezacieho čerpadla Landia na Slovensku – jún 2016

Wackerbauer v CR

Separačný mlyn Wackerbauer v Čechách 

Spustili sme do prevádzky prvý separačný mlyn Wackerbauer na balený potravinový odpad v Českej republike.

vystava ENVITECH Brno 2015

Vystavujeme na ENVITECH Brno 2015 

V dňoch 14.-18. septembra 2015 sa zúčastníme výstavy ENVITECH v rámci Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne. Tešíme sa na vás!

viac info
Landia Gasmix webstranka

Nová stránka Landia Gasmix 

Spoločnosť Landia má novú stránku, zameranú na svoj inovatívny miešací systém Landia Gasmix, určený najmä pre bioplynky, či čistiarne odpadových vôd.

viac info
Wackerbauer

Separačné mlyny Wackerbauer 

Wackerbauer je tradičná rodinná firma sídliaca v hornobavorskom meste Ampfing. V oblasti recyklácie biologických odpadov spoločnosť ponúka produktové portfólio počínajúc jednotlivými separačným mlynmi až po návrhy celkových systémov, vrátane dopravníkov a prijímacieho žľabu.

viac info
RETEC bale opener

Otvárač balíkov od dánskej spoločnosti RETEC 

Toto zariadenie je určené pre balíky rôznych typov materiálov, ktoré sú zviazané drôtom, sieťovinou alebo zabalené v plaste. Stroj je vybavený dopravným pásom, ktorý prepravuje balíky do valca. Valec sa skladá z bubna so zubami, ktoré uvoľnia balíky a uvolnený materiál sa vypúšťa von zo stroja v jeho pôvodnej podobe, a takto je pripravený na ďalšie spracovanie.

viac info
RUNI SK 200

RUNI predstavuje nový model SK 200 

Nový model závitovkového lisu RUNI SK 200 je dodávaný s výkonným 4 kW motorom a integrovaným preddrvičom. Integráciou preddrviča RUNI vyvinula výkonný lis, kompaktných rozmerov, vhodný práve pre malé a stredné podniky alebo odvetvia, ktorých produkcia odpadového EPS materiálu nepresahuje 30 ton za rok.

viac info
INECS registered logo

INECS ako registrovaná značka 

Od roku 2014 vám ponúkame naše služby pod ochrannou známkou INECS®.

Copyright 2009–2015 | INECS®
Created by SUEWEB based on Element theme