Novinky

Výstava Plastex Brno 2022

Výstava Plastex Brno 2022 

Naša spoločnosť INECS sa predstaví na Plastexe v Brne – medzinárodnom veľtrhu plastov, gumy a kompozitov, ktorý sa koná v dňoch 4-7.10.2022 na Výstavisku v Brne. Budeme tu prezentovať zariadenia spoločnosti RUNI. Tešíme sa na vašu návštevu.

viac info
Spolupráca so spoločnosťou ProfiKomp® Environmental Technologies Inc.

Spolupráca s ProfiKomp® Environmental Technologies Inc. 

Naše pôsobenie v oblasti využívania bioodpadu sme rozšírili o spoluprácu so spoločnosťou ProfiKomp® Environmental Technologies Inc. Spoločnosť ProfiKomp® sa zaoberá využitím bioodpadov a inováciami v kompostovaní. Stredobodom technických riešení je tu unikátny systém kompostovania bioodpadov, ich hygienizácie a tiež biostabilazácie biologickej frakcie komunálnych odpadov, využívajúci špeciálne zakrývacie membrány firmy GORE®. Špeciálna štruktúra týchto membrán spolu s riadenou aeráciou otvára dvere novej generácii priemyselného kompostovania a tiež biologickej úpravy komunálneho odpadu. Viac sa dozviete na stránkach spoločnosti.

pozrieť video
Bioprocesor od PRM Waste Systems

Nový produkt v portfóliu: Bio Procesor od PRM Waste Systems 

Do našej produktovej ponuky sme zaradili bio procesory od firmy PRM Waste Systems z Veľkej Británie, ako zariadenia pre spracovanie biologicky rozložiteľných odpadov. Našou spoločnou víziou je preniknutie do oblasti spracovania vedľajších živočíšnych produktov a to prácou s najlepšími technológiami a biologicky bezpečnými procesmi. Plánujeme zlepšovať Bioprocesor, aby sa v budúcnosti dokázal vysporiadať s čistiarenskými kalmi, kontaminovaným organickým odpadom, či náročnými vedľajšími živočísnymi produktami a zároveň ponúkal adekvátnu úroveň biologickej bezpečnosti. Viac na stránke www.bioprocesor.sk.

pozrieť stránky
10 rokov INECS

10 rokov INECS 

Sme radi, že tento rok môžeme osláviť jubileum 10 rokov pôsobenia na Slovenskom a Českom trhu. Ďakujeme všetkým našim partnerom a klientom za prejavenú priazeň a dôveru a tešíme sa na ďalšie obdobie spolupráce v technických riešeniach nakladania s odpadom.

Sekacie zariadenie

Prvá úspešná realizácia sekacieho zariadenia na viazacie pásky 

INECS úspešne zrealizoval prvú dodávku a spustenie sekacieho zariadenia na problémové viazacie pásky z plastu – PP a PET, a tiež z ocele. Sekaním pások priamo po odbalení výrobkov predchádzame vzniku komplikovaného odpadu, ktorý často iba zavadzia, nedá sa dobre lisovať, recyklovať a náklady na jeho odvoz či zneškodnenie sú vysoké. Posekané pásky majú vysokú špecifickú hmotnosť, dobre sa skladujú, prepravujú a recyklujú. Ako takéto zariadenie pracuje si môžete pozrieť vo videu.

pozrieť video
Výstava - Aqua 2018

Výstava Aqua 2018 v Trenčíne 

Naša spoločnosť INECS sa predstaví na 22. ročníku špecializovanej vodohospodárskej výstavy AQUA, ktorá sa koná od 12.-14.6.2018 na výstavisku Expo Center v Trenčíne. Budeme tu prezentovať spoločnosti Landia a RUNI. Tešíme sa na vašu návštevu.

viac info
Výstava - Biomasa 2018

Nájdete nás na výstave Biomasa 2018 v Brne 

V rámci výstavy Biomasa 2018, ktorá sa koná od 8.-12.4.2018 v Brne budeme prezentovať okrem iných aj spoločnosti Landia, Wackerbauer, RUNI. Tešíme sa na vašu návštevu.

viac info
Náš nový partner - Rewave

Výhradné zastúpenie spoločnosti Redwave na Slovensku 

Naše aktivity rozrástli o výhradné obchodné a technické zastúpenie spoločnosti Redwave, zaoberajúcej sa výrobou optických triedičov odpadu tak v recyklačnom, ako aj ťažobnom priemysle. Naša spolupráca sa zameriava prevažne na zariadenia pre triedenie odpadov z plastu, skla, prípadne kovov.

viac info
Náš nový partner - rakúsky Feistmantl

Predstavujeme nášho nového partnera, spoločnosť Feistmantl 

Radi by sme vám oznámili, že sme sa ako INECS stali výhradným partnerom rakúskej rodinnej firmy Feistmantl pre Slovenskú republiku. Feistmantl je výrobca mnohých čistiacich systémov na nádoby pre vývoz a manipuláciu s odpadom, hlavne bio. Verím, že ak budete mať potrebu takýchto zariadení, aj v tých jednoduchších verziách, tak sa na nás môžete obrátiť.

viac info
Landia na Slovensku

Čerpadlá Landia aj na Slovensku 

Nová inštalácia rezacieho čerpadla Landia na Slovensku – jún 2016

Wackerbauer v CR

Separačný mlyn Wackerbauer v Čechách 

Spustili sme do prevádzky prvý separačný mlyn Wackerbauer na balený potravinový odpad v Českej republike.

vystava ENVITECH Brno 2015

Vystavujeme na ENVITECH Brno 2015 

V dňoch 14.-18. septembra 2015 sa zúčastníme výstavy ENVITECH v rámci Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne. Tešíme sa na vás!

viac info
Landia Gasmix webstranka

Nová stránka Landia Gasmix 

Spoločnosť Landia má novú stránku, zameranú na svoj inovatívny miešací systém Landia Gasmix, určený najmä pre bioplynky, či čistiarne odpadových vôd.

viac info
Wackerbauer

Separačné mlyny Wackerbauer 

Wackerbauer je tradičná rodinná firma sídliaca v hornobavorskom meste Ampfing. V oblasti recyklácie biologických odpadov spoločnosť ponúka produktové portfólio počínajúc jednotlivými separačným mlynmi až po návrhy celkových systémov, vrátane dopravníkov a prijímacieho žľabu.

viac info
RETEC bale opener

Otvárač balíkov od dánskej spoločnosti RETEC 

Toto zariadenie je určené pre balíky rôznych typov materiálov, ktoré sú zviazané drôtom, sieťovinou alebo zabalené v plaste. Stroj je vybavený dopravným pásom, ktorý prepravuje balíky do valca. Valec sa skladá z bubna so zubami, ktoré uvoľnia balíky a uvolnený materiál sa vypúšťa von zo stroja v jeho pôvodnej podobe, a takto je pripravený na ďalšie spracovanie.

viac info
RUNI SK 200

RUNI predstavuje nový model SK 200 

Nový model závitovkového lisu RUNI SK 200 je dodávaný s výkonným 4 kW motorom a integrovaným preddrvičom. Integráciou preddrviča RUNI vyvinula výkonný lis, kompaktných rozmerov, vhodný práve pre malé a stredné podniky alebo odvetvia, ktorých produkcia odpadového EPS materiálu nepresahuje 30 ton za rok.

viac info
INECS registered logo

INECS ako registrovaná značka 

Od roku 2014 vám ponúkame naše služby pod ochrannou známkou INECS®.

Copyright 2009–2015 | INECS®
Created by SUEWEB based on Element theme