FEISTMANTL (Rakúsko)

Čistiace zariadenia a systémy spoločnosti FEISTMANTL

zariadenia FEISTMANTL

Viac ako 25 rokov rakúska spoločnosť Feistmantl čistiace systémy využívajúca výborné technické know-how ponúka riešenia šité na mieru pre čistenie kontajnerov a nákupných vozíkov. V komunálnej oblasti má spoločnosť vedúce postavenie na trhu v Nemecku so stacionárnym čistiacim systémom pre kontajnery.

Stacionárne čistiace zariadenia a systémy

Spoločnosť Feistmantl ponúka rôznorodé portfólio zariadení, určených na čistenie tak štandardných dvoj- či štvorkolesových odpadových nádob, kontajnerov, tankov, síl, či rôznych špecifických uzatvárateľných nádob, barelov, či sudov. Obľúbeným modelom je čistiaca kabína BWK 1300 pre nádoby a kontajnery do 1100 litrov. Toto zariadenie využíva patentovanú technológiu 360° rotovania nádob počas čistenia.

Mobilné čistiace systémy

Unikátnym typom čistiaceho zariadenia v podobe pojazdnej čistiacej kabíny je model MRA 1300. Tento čistiaci systém pre kontajnery umožňuje automatické vnútorné aj vonkajšie čistenie nádob - dvoch malých alebo jedného veľkého kontajnera - od 60 do 1100 litrov v uzavretej kabíne vozidla.

zariadenia FEISTMANTL

Ďalším zaujímavým zariadením je mobilné čistiace zariadenie Trolley wash určené pre čistenie nákupných košov v hypermarketoch.

Oblasti využitia

Využitie čistiacich systémov Feistmantl je naozaj široké. Nájdu uplatnenie v takých oblastiach, akými sú spracovateľský priemysel pre odpady z domácností a komunálny odpad, potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel, spracovanie a nakladanie s odpadmi z kliník a nemocníc, maloobchod ...

Galéria

img1

čistiace zariadenie Feistmantl

img1

mobilné čistiace zariadenie Feistmantl MRA 1300

img1

čistiaca kabína Feistmantl BWK 1300

img1

ovládací panel pre Feistmantl BWK 1300

img1

čistiace zariadenie Feistmantl Trolley wash

img1

interiér zariadenia Feistmantl Trolley wash

img1

interiér zariadenia Feistmantl Trolley wash

img1

čistiace zariadenia Feistmantl TRT

Máte záujem o bližšie informácie? Napíšte nám!

Formulár na vyžiadanie informácií
Copyright 2009–2015 | INECS®
Created by SUEWEB based on Element theme